Welnes pobyty pro dva

Welnes pobyty pro dvaChcete si odpočinout a načerpat nové síly? Welnes pobyty pro dva jsou skvělou volbou jak zrelaxovat svoje tělo i mysl. Pokud rádi jezdíte na hory a do přírody tak se rádi podíváte na welnes pobyty na horách. Poslední dobou jsou velmi oblíbené welnes pobyty v lázních, kde díky lázeňskému prostředí budete krásně relaxovat a odpočívat a samozřejmě můžete svému tělu dopřát díky léčivým lázeňským pramenům tu správnou regeneraci.

Vybíráme pro vás ty nejlepší welnes pobyty. Tedy jen ty prověřené a nejoblíbenější.

Welnes pobyty pro dva na horách – vybíráme

Welnes v hotelu Medlov na VysočiněVysočina – oblíbený hotel Medlov s polopenzí

Dopřejte si odpočinek s wellnessem v hotelu Medlov na Vysočině. Masáže, zábaly, sauna a výborná polopenze v ceně. Akční nabídka pobytu v hotelu Medlov na Vysočině.

Cena: 1 890 Kč ( původně 4 550 Kč )

– platnost voucheru do 20. 12. 2017

Více informací

Špindlerův Mlýn - welnesŠpindlerův mlýn s all inslusive a wellness pro dva a dítě zdarma

Dopřejte si exklusivní dovolenou a odpočinek s wellnessem a all inclusive programem v hotelu Palace ve Špindlerově mlýně. Dítě do 12 let zdarma.

Cena: 3 990 Kč ( původně 8 420 Kč )

– platnost voucheru do 16. 10. 2016

Více informací

Welnes v Harrachově s plnou penzíWellness v Harachově v hotelu Resident s plnou penzí a all inclusive!

Exklusivní wellness dovolenoá s plnou penzí   v hotelu Resident v Harrachově. Vymazlený welnes pobyt pro dva na horách.

Cena: 3 990 Kč ( původně 6 088 Kč )

– platnost voucheru do 30. 9. 2016

Více informací

 


Welnes pobyty pro dva v lázních – vybíráme

Vyberte si kvalitní welnes pobyt právě pro vás. Oblíbené jsou lázně Luhačovice, termální lázně na Slovensku a v Maďarsku. Užijte si léčivé prameny a termální vodu v oblíbených lázních s welnes.

Welnes v lázních Malé BieliceWellness pobyt v termálních lázních Malé BieliceTOP

Oblíbený pobyt v termálních lázních Malé Bielice. 4 – 5 dní ve světe relaxu – neomezené vstupy do bazénů a wellness.

Cena: 4 990 Kč ( původně 11 980 Kč )

– platnost voucheru do 31. 3. 2017

Více informací

 

Welnes Luhačovice

Welnes v lázních LuhačoviceChcete si užít welnes na pár dní v lázních Luhačovice za rozumný peníz? Prošli jsme za vás nabídky a přinášíme pár skvělých tipů. Využijte skvělých sezónních welnes nabídek v lázních Luhačovice, které se již nemusí opakovat a užijte si bezvadnou odpočinkovou dovolenou v Luhačovicích welnes.

Lázně Luhačovice a welnes

Luhačovice jsou skvělým místem pro welnes pobyt i byť na pár dní v Lázních Luhačovice. Luhačovice jsou ale také oblíbeným rekreačním střediskem s možností celoročního koupání, pěší i cyklistické turistiky, jsou zde tenisové kurty, sportovní centrum, minigolf a spousta klidných míst a kaváren k relaxaci i k posezení třeba s přáteli. Užijte si welnes v klidných lázních Luhačovice za rozumnou cenu, k dispozici jsou výhodné pobyty pro dva. Můžete si užít lázeňskou atmosféru a využít welnes aktivity a příjemné prostředí lázeňských hotelů.

Doporučené welnes pobyty v Luhačovicích

Penzion Pomněnka - Luhačovice

Luhačovice v penziónu Poměnka na 3 dny pro dva s polopenzí

Cena: 2 499 Kč ( původně 3 570 Kč )

– platnost voucheru do 31. 3. 2017

Více informací

Luhačovice welnes hotel Harmonie3 – 6 denní wellness pobyt v Luhačovicích s polopenzí pro dva – TOP!

Cena: 2 599 Kč ( původně 4 100 Kč )

– platnost voucheru do 31. 3. 2017

Více informací

Lázně Luhačovice
Lázeňské Luhačovice pro dva s ubytováním v centru na 3 a více dní – SUPER CENA

Cena: 990 Kč ( původně 1 999 Kč )

– platnost voucheru do 31. 3. 2017

Více informací

 

Další oblíbené pobyty v Luhačovicích

 

Oblíbené lázně Luhačovice

Lázeňské město Luhačovice, které se nachází v krajině Bílých Karpat patří mezi největším moravské lázně a jsou to také čtvrté největší lázně v České republice.
Nejznámějším luhačovickým pramenem je Vincentka pojmenovaná po tehdejším majiteli zdejšího panství hraběte Vincence Serényiho, který se zasloužil o rozkvět lázní.

Lázně v Luhačovicích

Luhačovice jsou hlavně moderními lázněmi, které využívají přírodních léčivých zdrojů, příznivých klimatických podmínek ke kvalitní komplexní lékařské péči o pacienty. V Lázních Luhačovice se léčí pacienti s onemocněním dýchacího ústrojí, z poruch látkové výměny a trávicího ústrojí a poruchy pohybového aparátu.

Wellness a relaxace v Luhačovicích

Luhačovice jsou dnes ideálním místem pro načerpání nové energie a relaxaci třeba ve dvou. Lázně vám nabídnou celou řadu welnes center s možností nejrůznějších procedur a masáží, které vám určitě dopomůžou  k rychlé regeneraci vašeho těla a k celkové dušenví rovnováze.

Malebná architektura Luhačovic

Opravdu malebné prostředí Luhačovic je výzvou pro architektonická a umělecká díla. Soubor staveb architekta Dušana Jurkoviče je skutečným skvostem architektury. Tato krásná architektonická díla vtiskla tomuto lázeňskému městu opravdové kouzlo.

Léčivé minerální prameny

Luhačovické léčivé minerání vody jsou správně považovány za jedny z nejlepších a nejúčinnějších v Evropě. Díky vysokému obsahu minerálních látek a plynů rozpuštěných v léčivé vodě mají prameny dobré jméno také ve světě. Léčivá voda je symbolem města což sami poznáte na fontánách, architektuře a atmosféře lázeňského městečka.

Příznivé klimatické podmínky dávají možnost opravdu kouzelnému pobytu. Také  upravené parky a vodní fontány krásným místem pro návštěvníky, kteří sem zavítají a relaxují.

Zajímá vás více informací o lázních Luhačovice a o tomto krásném městečku? Stačí se podívat na oficiální průvodce lázněmi Luhačovice

Videozáběry lázní Luhačovic

 

Doporučené welnes pobyty v Luhačovicích